Filters
Kategorie blogu
Blízko

Staňte se součástí výrobního procesu Aloe Vera!

O tom, že produkty z Aloe Vera patří mezi nejžádanější stálice LR, není pochyb. Naše společnost pracuje pouze s kontrolovanou produkcí Aloe Vera z mexických plantáží. Postupně jsme rozšířili sortiment s vysokým obsahem Aloe Vera gelu o nové řady, které obsahují kromě základní složky Aloe Vera další cenné a tělu prospěšné látky.

A právě letošní rok je významným milníkem v oblasti výroby Aloe Vera. Vy nyní máte jedinečnou příležitost prohlédnout si kompletní výrobní proces. Firma LR investovala do nové výrobní haly, která je napojena na stávající logistické centrum v německém Ahlenu, a umožňuje návštěvníkům být přímo u vzniku špičkových produktů Aloe Vera!

Čtyřicet metrů dlouhá cesta

2. února 2018 přestřihl Dr. Thomas Stoffmehl červenou slavnostní pásku a byla zahájena produkce Aloe Vera v nových, moderních a speciálně navržených nádobách. Špičkové zázemí výrobní haly doplňuje čtyřicet metrů dlouhá chodba s prosklenou stěnou, přes kterou můžete sledovat výrobu a přesvědčit se, že společnost LR pečlivě kontroluje všechny procesy a dbá na nejvyšší jakost zpracování. Přijeďte se přesvědčit, že LR dává přípravkům z Aloe Vera zcela nový rozměr kvality!