Filters
Kategorie blogu
Blízko

Andreas Friesch je novým předsedou fondu LR Global Kids Fund

15. říjen 2018 byl výjimečným dnem, oficiálně Andreas Friesch, nový generální ředitel společnosti LR Health & Beauty, převzal předsednictví LR Global Kids Fund. "Je pro mě velkou ctí reprezentovat LR Global Kids Fund jako jeho předsedu. Společně s vámi budeme i nadále podporovat zanedbané děti a podílet se na jejich lepší budoucnosti!" uvedl při podpisu smlouvy Andreas Friesch.

 

LR Global Kids Fund aktuálně zastřešuje celkem 23 projektů včetně SOS Dětských vesniček u nás. Všechny projekty se zaměřují na podporu dětí ze znevýhodněných podmínek a rodin. Cílem LR GKF je poskytovat nebyrokratickou a transparentní pomoc. I vy můžete přispět a stát se hrdým donátorem! Chcete-li vědět, jak se stát donátorem, veškeré informace najdete zde. Všechny finanční dary LR partnerů, LR zaměstnanců a jiných dárců, které přicházejí na globální účet LR Dětského fondu, jsou následně spravedlivě přerozdělovány mezi jednotlivé projekty.

 

Pokud nechcete přispívat pravidelnou částkou, můžete poskytnout také jednorázový finanční dar v jakékoliv výši. Stejně tak lze podpořit LR Global Kids Fund nákupem porcelánového hrníčku z dílny Villeroy & Boch. Exkluzivní limitovaná edice vám učaruje svým neotřelým designem a vkusnou rukojetí New Wave. Z nákupu každého hrníčku putuje 10 Euro na Dětský fond. Pozor, ze zimní edice máme aktuálně na skladě poslední dva kusy!