Filters
Kategorie blogu
Blízko

ALOE VIA SLAVÍ ÚSPĚCHY – A LR JDE JEŠTĚ DÁL

Je to necelý půlrok, co spatřila světlo světa nová ošetřující řada Aloe Vera s názvem LR ALOE VIA. Nová značka a prodejní koncept na míru vyvolaly mezi LR partnery po celém světě nadšení.

Prodejní čísla spojená s produkty Aloe Vera již měsíc po startu vzrostla o 10 % v porovnání s loňským rokem. Kromě produktů pro péči o tělo se významně zvýšila také poptávka po produktech pro péči o nejmenší. Také na našich sociálních sítích je značka LR ALOE VIA přijímána velmi pozitivně – LR partneři na Facebooku LR Health & Beauty si ji nemohou vynachválit.

V OBLASTI ALOE VERA BOŘÍME HRANICE

Už zbývá jen pár měsíců: Na konci roku startuje svoji produkci nejmodernější hala na výrobu Aloe Vera drinking Gelů v Evropě. V těchto dnech běží přípravy v novém závodě na Porschestraße v Ahlenu na plné obrátky.

Jako ve všem, i v případě výroby LR Aloe Vera Drinking Gelů pro nás má kvalita tu nejvyšší prioritu. Ve výrobní hale platí nejvyšší hygienické standardy. Nádrže, ve kterých Drinking Gely vznikají, jsou vyrobeny na míru – neexistuje zde sériový kus. Jejich rozměry jsou skutečně obrovské. Tři high-tech nádrže dosahují výšky 6,5 metru a jejich celkový objem dělá 39 000 litrů. Strojní vybavení odráží nejnovější technické trendy. Další informace o velkém LR projektu Vám budeme pravidelně přinášet na tomto místě.